Cennik

Swoją pracę wyceniam w oparciu o szacowany czas pracy. Koszt dla klienta to najczęściej:
50

złotych za godzinę (netto)


Ile kosztuje u Ciebie strona internetowa?
Jest to jedno z pytań, które słyszę najczęściej. Odpowiedź jest jedna - to zależy. Strona internetowa może kosztować od 400 zł do 4 000 zł i więcej, w zależności od potrzeb klienta. To samo dotyczy innych usług świadczonych przeze mnie. Aby ustalić możliwie najbardziej przybliżony koszt, musimy wspólnie przejść przez proces wyceny:
how_it_works_11

Zapytanie ofertowe

Na tym etapie klient zgłasza się do mnie z zapytaniem o wycenę wykonania usługi, którą w miarę szczegółowo próbuje opisać.
how_it_works_22

Analiza potrzeb klienta

To jest najważniejszy etap tworzenia wyceny. W tym momencie zawężają się "widełki" - na podstawie serii pytań i odpowiedzi udaje się zsyntetyzować wizję produktu, którego oczekuje klient.
how_it_works_13

Szacunkowa wycena

Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji przystępuję do szacowania czasu potrzebnego na realizację prac w celu jak najprecyzyjniejszego oszacowania kosztów całkowitych.
how_it_works_44

Wycena i podpisanie umowy

Po możliwie jak najbardziej szczegółowej analizie potrzeb klienta, szacuję swoją pracę korzystając z przelicznika roboczogodzin. W zależności od potrzeb, możemy ustalić sztywną kwotę lub umówić się na rozwiązanie bardziej elastyczne.

Przykładowa wycena

Załóżmy, że klient chce stworzyć prostą, przejrzystą strona internetową w oparciu o system Wordpress, zbudowaną na jednym z nowoczesnych szablonów. Do zestawu chciałby również dorzucić nowe logo firmy.Koszt to około 200 zł szablon (wybieramy wspólnie), 800 zł implementacja, 123 zł utrzymanie strony (opłata roczna), 50 zł utrzymanie domeny .pl (opłata roczna). Dodatkowe koszty to np. zaawansowana personalizacja szablonu. Co się tyczy logo, to dużo zależy od liczby projektów, z których klient życzy sobie wybierać. Podstawowa opcja to dwa projekty (jeden do wyboru), pliki wynikowe w postaci rastrowej oraz wektorowej, dostosowane do wydruku w kolorze, czerni i bieli - koszt około 300-400 zł.

Szacunkowo można powiedzieć, że koszt stworzenia prostej strony wraz z logo wyniesie około 1500 zł brutto.

Ceny mogą ulec zmianie w obie strony (te oszacowane stanowią średnią), końcowa cena w dużym stopniu zależy od tego, jak będzie przebiegała nasza współpraca (im sprawniej, tym taniej). Pobieram zaliczkę w wysokości połowy wstępnie oszacowanej kwoty.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz lub zadzwoń, jeśli moje warunki współpracy Ci odpowiadają. Kliknij w samolocik, aby przejść do strony kontaktowej.